Hizmetlerimiz

ARS GROUP

Taahhüt

 

Ars Group, 15 Yılı aşkın tecrübeye sahip kadrosu ve nitelikli hizmet anlayışıyla tüm işyeri, konut, sanayi tesisi kaba yapı, çelik konstrüksiyon, ince yapı, alt yapı, çevre düzenleme ve taahhüt işlerinde faaliyet göstermektedir. Ülkemizde ve dünyada nüfus artışı ile yapı ihtiyaçlarının da aynı oranda artması tesislerin, yaşam alanlarına olan talebin hızla artması ve bu tesisleri kuracak tecrübeli, ciddi teknolojik gelişmelere açık, uygulamada tecrübeli kadrolara sahip, zamana karşı yarışan firmaların gerekliliğini gündeme getirmiştir.

Ars Group bu amaçlara yönelik olarak kurulmuş, özel sektör anlayışı ile çalışan ciddi yaklaşımları ve güçlü altyapısı ile hizmete devam eden bir firmadır.

ARS GROUP

Teknik Ofis

 

 

1. Keşif Hazırlama:
Üstyapı ve altyapı projeleri için farklı olarak keşif hazırlığı yapılır. Metraj ve birim fiyatların oluşturulması deneyimli mühendis kadromuzla güncel ve idare fiyatları ile yapılmaktadır. Güncel fiyatlarla da maliyet çalışması yapılıp, genel gider ve kar eklenip teklif bedeli oluşturulur.
2. Mukayeseli Keşif Hazırlanması:
Uygulama esnasında oluşabilecek proje değişikliklerinde, imalatlar arasındaki maliyet farklarının ilk keşfe oranı bulunarak idareden onay alınması gerekmektedir. Proje değişikliğine esas imalat kalemlerinin her biri için detaylı metraj ve ihale tarihindeki güncel birim fiyatlar ile yaklaşık maliyet hesabı yapılarak mukayeseli keşif hazırlanır.
3. Analiz Oluşturma:
İdarelerin veya özel işverenlerin istediği formatta analiz hazırlanır.Analizler malzeme, makine ,işçilik ve diğer girdiler esas alınarak miktar ve birim maliyet (rayiçler) esasına göre sunulur.
4. Hakediş ve Kesin Hesap Hazırlama:
Sözleşmeye bağlı kalarak müşterinin haklarını koruyacak şekilde hakediş, kesin hesap hazırlanması, as-build projelerinin çizilmesi ve bunların idare tarafından onayını kapsamaktadır.
ARS GROUP

Proje Danışmanlığı

 

“Başarılı bir Projenin Anahtarı” Gittikçe daha karmaşık hale gelen bir iş ortamında, Ars Group, çalıştığı projelerin başarılı olarak tamamlanması için bağımsız uzman yönetim desteği sağlar.Asya Grup, projelerle ilgili olarak; kararların alınmasında, potansiyel risklerin azaltılmasında, projelerin başlangıç aşamasından işletmeye alınması aşamasına kadar gerekli destek ve kaynakların sağlanmasında tüm müşterilerine gerekli destek hizmetlerini sağlar.

Ars Group, henüz 1988’da kurulmuş olmasına rağmen 30 yıldan daha uzun zamandır Ars Group yönetim ekibi, bölgede, etkili proje yönetimi için gerekli tecrübeli proje yöneticileri, yetenekli yardımcı personel ve denenmiş kontrol sistemleri ile bina, endüstriyel tesisler ve altyapı projelerin yönetimini gerçekleştirmiştir. Proje Yönetimi, karar alma süreçlerini kontrol eden ve basitleştiren yaratıcı bir aktivitedir. “Yalın Düşünce” temel kurallarını uygulayarak,Ars Group projelerdeki etkinliği ve verimliliği işveren lehine arttırabilir.

ARS GROUP

Proje ve Sözleşme Yönetimi

 

 

 

Günümüz inşaat piyasasında karşılaşılan sorunlardan deneyim almış firmamız, işe başlamadan önce günümüz planlama programları planlamasını yapar. Planlama süresinde zaman kaybedilmiş olarak gözükülse de, işin bitiş süresini öne çektiği deneyim ile sabittir. Firmamız kanunları takip edip, avukatlar ile istişare içinde sözleşmelerini hazırlar ve takibini yapar.

1. Teknik Şartname:
İhtiyaç doğrultusunda teknik gerekliliklerin belirlenmesi, Ulusal ve uluslar arası normlara uygunluk şartlarının sağlanması, İstenilen ve istenilmeyen marka model tespiti, Test ve deney koşulları ve yöntemlerinin belirlenmesi

2. Hukuki Altyapı:
Sözleşme ana yapısının kurgulanması, Süreçlerin tanımlanması, Sorumlulukların belirlenmesi, Cezai şartların belirlenmesi, İş, hizmet ve garanti süre ve koşullarının belirlenmesi

3. Teminat Yapılandırması:
İş kapsamındaki risklerin belirlenmesi, Olası riskleri karşılayacak teminat cinsinin ve içeriğinin belirlenmesi, Teminat iadeleri, çözüm koşullarının ve zamanlarının belirlenmesi

4. Süreç Yönetimi:
Tarihlerin takibi, Teminatların takibi ve çözülmesi, Teknik yükümlülüklerinin takibi, Uzlaşma yönetimi, Revizyon ve ek sözleşmelerin hazırlanması, Sözleşme Sonlandırma, Geçici kabul, Kesin kabul, Fesih işlemleri

ARS GROUP

Tadilat ve Dekorasyon

 

 

Komple iç tadilat işleri, mağaza tadilatı, ev tadilatı, ofis tadilatı, anahtar teslim tadilat işleri, dekorasyon, ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, sıva ve boya işleri, mantolama, ses yalıtımı, mutfak ve banyo tasarımı, PVC doğrama, çatı yalıtımı, kartonpiyer, asma tavan, bölme duvar, fayans seramik döşeme işleri, sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, doğalgaz tesisatı, iç cephe mantolama, dış cephe mantolama…
Aklınıza tadilat ve dekorasyon hakkında ne geliyorsa uyguluyoruz. Tadilat işlerini tek elde toplayarak fiyattan ve zamandan kazanıyorsunuz.
1
Mehaba , Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Powered by